با توجه به تغییرات جهان امروز و نقش غیرقابل انکار دنیای مجازی در زندگی تک تک افراد، نیاز به ارایه دلایل و مستندات برای توصیف اهمیت یک وب سایت و تاثیر مستقیم آندر موفقیت و یا شکست یک کسب و کار نیست، بستر اصلی تجارت الکترونیک، وب سایت است و به همین دلیل شرکت ها و موسسات بزرگ دیگر به فرآیند طراحی سایت به عنوان یک گزینه لوکس و جانبی نگاه نمی کنند، بلکه همواره در برنامه ریزی های خود، سایت را در یکی از بالاترین اولویت ها در مباحث زمان و هزینه قرار می دهند. گروه سونو نیز مفتخر است تا با تکیه بر تجربه و دانش اعضای خود، راهکارهای مبتنی بر طراحی وب سایت در بالاترین کیفیت و مطلوبترین سطح رضایت مشتری ارایه نماید.

در این صفحه برخی از پروژه های سئو سایت که توسط مجموعه سِوِنو انجام شده است را مشاهده می کنید.

طراحی وب سایت انجمن دوستی ایران و رومانی

 

این انجمن باتوجه به سوابق و پیشینه تاریخی فرهنگی و ضرورت ایجاد زمینه دوستی و الفت بین ملت ها و علاقمندی به روابط دوستانه و ارتباط متناسب، منطقی، متعارف و مطلوب میان کشورها و در جهت ایجاد و تداوم ماندگاری این نوع روابط و بهره مندی از آثار حیات بخش صلح و دوستی تشکیل شده است.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت انجمن پزشکی خواب ایران

 

این انجمن در سال 1384 و با اهداف: ارتقا دانش و آگاهی عمومی جامعه در مورد خواب، اختلالات و بهداشت آن، ارتقا دانش و آگاهی پزشکان ( اعم از عمومی و متخصص ) در مورد اختلالات و بهداشت خواب، همکاری علمی و کارشناسی با وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، نظام پزشکی، دانشگاههای علوم پزشکی کشور، پزشکی قانونی، انجمن های علمی و سایر سازمانها و ادارات مرتبط با پزشکی کشور و همکاری علمی و پژوهشی با انجمن ها و موسسات علمی دنیا در زمینه پزشکی خواب تشکیل شده است.

مشاهده وب سایت

Lorem ipsum dolor sit amet...

طراحی وب سایت شخصی دکتر محمدرضا گیتی

 

دکتر محمدرضا گیتی سابقه 21 سال کار در رشته تخصصی جراحی استخوان و مفاصل و سابقه 14 ساله در رشته فوق تخصصی جراحی شانه و دست دارد. وی از پیشگامان جراحی های آرتروسکوپی شانه در ایران بوده و جزو معدود متخصصینی می باشد که مدرک معتبر فلوشیپ شانه را در کشور دارا می باشد.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت کنگره هپاتوبیلیاری و پیوند کبد

 

از ویژگی های جراحی پیوند کـبد ماهیت کـار تیمی آن اسـت و این رشته بدون مشارکت تمامی رشته های مرتبط نمیتواند به موفقیت دست یابد. این ویژگی در چهارمین کنگره هپاتوپانکراتیکوبیلیاری و پیوند کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران به خوبی نمایان است و برنامه آن بگونه ای طراحی شده که برای همه رشته های تخصصی و فوق تخصصی مرتبط آموزنده باشد.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت کانون تبلیغات معرف

 

بازاریابی وتبلیغات از دیرباز مورد استفاده بوده است اما در دهه‌های اخیر رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت‌های پیشرو و موفق اقدامات و ابتکارات بازاریابی، فروش و تبلیغات را با به‌کارگیری اصول علمی و کنترل اثربخش بودن آن انجام می‌دهند. کانون تبلیغاتی معرف با بیش از پانزده سال سابقه، مجموعه‌ای است که توانایی ارایه زنجیره کاملی از خدمات مدیریت بازاریابی را به شرکت‌ها و سازمان‌ها دارا می باشد.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت شخصی جناب آقای رضا نعیمی

 

رضا نعیمی متولد 12 مهرماه 1358، لیسانس موسیقی گرایش نوازندگی ساز جهانی. از جمله فعالیت های هنری وی می توان به اولین کنسرت رسمی راک ایران در سال 1381 با گروه مانتر ا به سرپرستی آریا انوش ماهری اشاره نمود.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت مجموعه علمی پژوهشی سپهردانش

 

مجموعه علمی پژوهشی سپهردانش با رویکردی کاملا تخصصی و انحصاری به دانشجویان حقوق خدمات آموزشی و پژوهشی ارایه می نماید. این خدمات شامل: تدریس خصوصی دروس رشته حقوق، تالیف کتاب از پایان نامه حقوق، مشاوره تحصیلی، ترجمه تخصصی، اخذ پذیرش مقاله ISI، تالیف و چاپ کتاب از پایان نامه حقوق، تدریس خصوصی دروس حقوق و… می باشد.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت مجموعه پروژه دات نت

 

پروژه داتنت با سابقه ای در حدود ده سال از رضایمتندی مخاطبان خود می کوشد تا در راستای کمک به سیستم آموزش عالی و همچنین ارتقاء کیفیت پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی، با ارایه خدماتی نظیر انجام پروژه های پژوهشی، آموزش نرم افزارهای تخصصی، مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب و مقالات بین المللی isi و isc همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و به ویژه در زمینه انجام پروژه مهندسی کامپیوتر باشد.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت شرکت ایران موتور

 

این مجموعه در سال 1368 در تهران فعالیت خود را آغاز و پس از آن با فروش ماشین آلات کشاورزی صنعتی ساختمانی فعالیت خود را گسترده تر نمود؛ و اکنون پس از24 سال تنها نماینده معتبر شرکت های صنعتی، ساختمانی فیوری، باریکل، سیمپدل، سومای، باتماتیک، بامو ازکشورایتالیا، تکنوفلکس و سولگا ازکشور اسپانیا و تاکوم-هیتاچی ازکشور ژاپن می باشد.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت شکوفااندیش، دپارتمان پروژه های کامپیوتری

 

مجموعه علمی پژوهشی شکوفااندیش توانسته است تا با بهره مندی از تیمی مجرب و پویا، در طی چندین سال فعالیت موثر و سودمتد خود همواره در زمینه ارایه خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان خوشنام و قابل اعتماد باشد. این مجموعه در راستای کمک به سیستم آموزش عالی و همچنین ارتقاء کیفیت پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی، با ارایه خدماتی زیر همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و به ویژه در زمینه انجام پروژه مهندسی کامپیوتر باشد.

مشاهده وب سایت

طراحی وب سایت شکوفااندیش، دپارتمان مقالات علمی

 

مجموعه علمی پژوهشی شکوفااندیش توانسته است تا با بهره مندی از تیمی مجرب و پویا، در طی چندین سال فعالیت موثر و سودمتد خود همواره در زمینه ارایه خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان خوشنام و قابل اعتماد باشد. این مجموعه در راستای کمک به سیستم آموزش عالی و همچنین ارتقاء کیفیت پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی، با ارایه خدماتی زیر همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و به ویژه در زمینه اکسپت مقاله باشد.

مشاهده وب سایت